Курси НБУ $ 29.25 € 30.77
На різдвяні свята можуть ввести повний локдаун, – представник Офісу президента

На Різдво – всі вдома!

Фото ілюстративне.

На різдвяні свята можуть ввести повний локдаун, – представник Офісу президента

Різдвяні канікули для усіх

На різдвяні свята в Україні варто ввести більш жорсткі карантинні обмеження для боротьби з пандемією Covid-19 тривалістю 3-4 тижні. Довіри до ефективності карантину вихідного дня немає.

Про це заявив радник керівника Офісу президента Тимофій Милованов з в ефірі «Свободи слова», повідомляє Газета по-українськи.

«Це не вибір між обмеженнями та економікою. Якщо відпустити все – для економіки теж буде погано, коли всі будуть хворіти. Тому потрібно зараз вводити певні обмеження. Краще проблему вирішити зараз, провести три-чотири тижні обмежень під час Різдва, коли активність буде меншою», - сказав Милованов.

 Довіри до ефективності карантину вихідного дня немає. 

 

За його словами, перед посиленням карантину українцям варто надати фінансову підтримку.

«Не можна так просто взяти і закрити економіку чи певні типи бізнесів. Потрібно надати фінансування, підтримку і, бажано, надати це до того, як почнуться оці різдвяні канікули», - додав Милованов.

Водночас він визнав, що в Україні є «супервелика проблема з наявністю грошей»: «І з МВФ складна ситуація, і на ринку не так легко позичити ці гроші, тобто перекредитуватися», - сказав Милованов, висловивши надію на те, що український уряд вирішить ситуацію.

 

 

Національний банк України не отримає транш від Міжнародного валютного фонду за програмою stand-by у 2020 році. Однак, уряд спробує залучити фінансування від інших структур.

Джерело: Газета по-українськи.
Telegram Channel