Сашко Положинський написав пісню для українських десантників - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.05 € 34.01
Сашко Положинський написав пісню для українських десантників

Пісня про десантників має назву "Завжди перші". Її презентувала волонтерка та контрактниця 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Зоряна Когут .

Фото ілюстративне.

Сашко Положинський написав пісню для українських десантників

Волинський співак, шоумен, екслідер гурту «Тартак», проєкту «Ол.Ів.'Є», ведучий радіо Олександр Положинський написав «гімн» про українських десантників

Пісня про десантників має назву «Завжди перші». Її презентувала волонтерка та контрактниця 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Зоряна Когут на своїй ютуб-сторінці.

Як відомо, фраза «Завжди перші» - гасло українських десантників.

Пісня про десантників має назву «Завжди перші». Її презентувала волонтерка та контрактниця 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Зоряна Когут .

«Мені випала велика честь, розповісти Вам історію про зародження війська в Марунових беретах. На подвигах своїх побратимів і в пам’ять про тих, хто тілом не з нами. Загартовані війною, ДЕСАНТНО-ШТУРМОВІ ВІЙСЬКА залишаються на крайніх рубежах. Дякую всім, хто долучився до створення пісні , а особливо автору твору - Сашку Положинському, який до мурашок зміг передати той посил, який я представляла лише в своїй голові», - йдеться у підписі до відео.

До створення пісні також долучилися: музика - Віталій Калініченко, аранжування/запис - Роман Наконечний, гітара - Володимир Матвійчук, монтаж відео - Оксана Бондаренко.

Також військова подякувала за допомогу та підтримку продюсеру - Володимиру Бебешко.