Міністр культури Ткаченко пропонує двотижневий локдаун на новорічні свята - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.15 € 34.16
Міністр культури Ткаченко пропонує двотижневий локдаун на новорічні свята

Хочуть відмовитись на Різдво та Новий рік від масових заходів і зустріти свята в режимі онлайн.

Фото: Українська правда.

Міністр культури Ткаченко пропонує двотижневий локдаун на новорічні свята

Міністр культури Олександр Ткаченко пропонує запланувати двотижневий локдаун, прив’язаний до новорічних свят, та відмовитись на Різдво та Новий рік від масових заходів

Про це із посиланням на його канал у Telegram повідомляє Українська правда.

«За озвученим наразі планом Міністерства охорони здоров'я, на нас чекає поки що останній карантин вихідного дня. Цього чекають усі, хто зараз не може працювати в умовах коронавірусних заборон та обмежень. Йдеться і про креативні індустрії, і про туризм, і про малий та середній бізнес тощо», – зазначив міністр.

Хочуть відмовитись на Різдво та Новий рік від масових заходів і зустріти свята в режимі онлайн.

За його словами, останніми днями добова кількість інфікованих коронавірусом знизилася, але подальша ситуація має бути прогнозованою.

«Моя особиста думка – краще прогнозований локдаун, ніж тривала невизначеність. Тому я пропонував би, по-перше, запланувати двотижневий локдаун, прив'язаний до новорічних свят. Безумовно, уряд має допомогти всім, хто фінансово потерпає в умовах безробіття.

А по-друге, відмовитись на Різдво та Новий рік від масових заходів і зустріти свята в режимі онлайн, наприклад у зумі. Принаймні буде що згадати», – додав Ткаченко.

Нагадаємо, радник керівника Офісу президента Тимофій Милованов заявив, що на Різдвяні свята в Україні варто ввести більш жорсткі карантинні обмеження для боротьби з пандемією Covid-19 тривалістю 3-4 тижні.