В одному із супермаркетів Херсона покупець зробив купці-купці в акваріумі з коропами (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.05 € 34.01
В одному із супермаркетів Херсона покупець зробив купці-купці в акваріумі з коропами (Відео)

Держіть хулігана!

Скріншот УНІАН.

В одному із супермаркетів Херсона покупець зробив купці-купці в акваріумі з коропами (Відео)

Ймовірно, відомий пранкер знімав чергове відео

Відвідувачі одного з супермаркетів Херсона в неділю могли спостерігати цікаву картину - молодий чоловік в одних плавках скупався в акваріумі з живими коропами. Нирця шукає поліція, інформує УНІАН.

На юнаку були тільки плавки, купальна шапочка та маска. У такому вигляді він забрався в ємність до риб, поплескався там кілька хвилин і виліз.

Відео інциденту опублікували в соцмережах очевидці. За їхніми словами, на юнаку були тільки плавки, купальна шапочка та маска. У такому вигляді він забрався в ємність до риб, поплескався там кілька хвилин і виліз.

Як повідомляє «Кавун.City», у прес-службі обласної поліції журналістам повідомили, що невідомому пранкеру інкримінують дрібне хуліганство. Особа порушника встановлюється.

Журналісти встановили особу нирця, стверджується, що це херсонський пранкер Михайло Шаталов. Сторінка Шаталова в Instagram містить низку роликів з пранками, але відео з купанням в супермаркеті там поки немає.

Відео