Стрічка української режисерки Аліни Горлової перемогла на італійському кінофестивалі Festival dei Popoli - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.17 € 34.12
Стрічка української режисерки Аліни Горлової перемогла на італійському кінофестивалі Festival dei Popoli

Оце так!

Фото Держкіно.

Стрічка української режисерки Аліни Горлової перемогла на італійському кінофестивалі Festival dei Popoli

Прем’єра фільму в Україні запланована на 2021 рік

Стрічка Аліни Горлової «This rain will never stop» («Цей дощ ніколи не скінчиться») перемогла на італійському фестивалі Festival dei Popoli.

Про це у вівторок, 24 листопада, повідомили в Держкіно України, інформує novynarnia.com.

Стрічка Аліни Горлової «This rain will never stop» («Цей дощ ніколи не скінчиться») перемогла на італійському фестивалі Festival dei Popoli.

Фільм «Цей дощ ніколи не скінчиться» продюсера Максима Наконечного та режисерки Аліни Горлової з TABOR Production отримала головну нагороду фестивалю «За найкращий повнометражний фільм» (Best Feature-length film).

«Стрічка, що відома професійній публіці під назвою «Поміж війн», запрошує глядача доєднатися до потужної й візуально вражаючої подорожі 20-річного Андрія Сулеймана та його родини у нескінченному «циклі війна-мир», – інформує пресслужба Держкіно.

Андрій Сулейман разом із батьком переїхав із Сирії, але стикається із черговим військовим конфліктом уже в Україні, де він є волонтером Червоного Хреста. Після смерті батька Андрій вирішує поховати його тіло в Сирії.

«Україні довелося стати ареною для найжахливіших трагедій 20-го століття: Голодомор, Голокост, Чорнобиль. Сьогодні, слугуючи одними з воріт до Європейського Союзу, країна стала транзитною територією для притулку мігрантів та жертв воєн, розгорнутих навколо – від Донбасу до Сирії. «Цей дощ ніколи не скінчиться» ілюструє темну ауру місця, якого торкнулася історія, використовуючи потужні чорно-білі кадри, що нагадують велику школу неігрового радянського кіно», – прокоментували в міжнародному журі фестивалю присудження нагороди українському фільму.

Стрічка «Цей дощ ніколи не скінчиться» також бере участь у найбільшому фестивалі документального кіно IDFA, який триватиме до 6 грудня 2020 р.

Прем’єра фільму в Україні запланована на 2021 рік.

Festival dei Popoli – один із найстаріших світових фестивалів та єдиний в Італії майданчик для креативної документалістики. Festival dei Popoli проходить вже 61 рік поспіль і цього року вперше відбувся повністю онлайн через пандемію.