«Динамо» у Києві розгромно поступається «Барселоні» (Відео)

Як же ж прикро...

Фото ua-football.com

Підопічні Мірчі Луческу аж чотири рази пропустили в другому таймі

«Динамо» (Київ, Україна) – «Барселона» (Барселона, Іспанія) – 0:4 (0:1 – Сержиньйо Дест, 52 хв.; 0:2 – Мартін Брайтвайте, 57 хв.; 0:3 – Мартін Брайтвайте, 70 хв. (з пенальті); 0:4 – Антуан Грізманн, 90+2 хв.)

Ліга чемпіонів. Груповий турнір. Група G. 4-й тур. 24 листопада 2020 року. Київ. Стадіон НСК «Олімпійський». Головний суддя Матей Юг (Словенія).

Дива не сталося. Київське «Динамо» вдома поступилося «Барселоні» (без Ліонеля Мессі) із відверто непристойним рахунком 0:4.

Після першого тайму на табло трималися нулі. А ось по перерві підопічні Рональда Кумана відвантажили у ворота Георгія Бущана відразу чотири м'ячі.

В іншому матчі групи угорський «Ференцварош» нашого Сергія Реброва першим забив на виїзді у ворота грізного «Ювентуса». Проте ще до перерви Кріштіану Роналду рахунок зрівняв. А на другій доданій хвилині поєдинку Альваро Мората таки вирвав для туринців перемогу.