Олень-спецназівець роззброїв мисливця і втік з карабіном у ліс - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.05 € 31.85
Олень-спецназівець роззброїв мисливця і втік з карабіном у ліс

На щастя, рушниця була незарядженою.

Фото: ukrainci.com.ua.

Олень-спецназівець роззброїв мисливця і втік з карабіном у ліс

Незвичайний випадок стався під час полювання у Чехії

Курйозна подія трапила у Чехії під час полювання. Історію розповів представник крайового управління поліції Чехії поручик Мілан Байцура.

Олень, налякавшись мисливських собак, в паніці вискочив з лісу і рогами зачепив зброю. Таким чином обеззброївши ошелешеного мисливця. Про це пише ukrainci.com.ua з посиланням на «Lenta».

«Під час полювання собаки, мабуть, налякали оленя, і він в паніці вискочив з кущів прямо на одного з мисливців. Пробігаючи повз мисливця, олень рогами зачепив його за лівий рукав куртки, порвав її і одночасно збив з плеча на свій Ріг рушницю, після чого зник у лісовій гущавині», - розповів поліцейський.

Наразі відомо, що «озброєний» олень ховається десь в лісах Південно-чеського краю. Поки що пошуки рогатого «спецназівця» тривають.

«На щастя, рушниця була незарядженою. Але поліція, лісники і мисливці все одно продовжують його пошуки, щоб зброя не потрапила в нехороші руки. Людина, яка знайшла рушницю, зобов'язана здати її в поліцію», - пояснив Байцура.

Як повідомив поліціянт, олень «відняв» у мисливця карабін 22-го калібру. Наразі відомо, що «озброєний» олень ховається десь в лісах Південно-чеського краю. Поки що пошуки рогатого «спецназівця» тривають.