Коли стане відомо, чи буде в Україні повний локдаун - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.84 € 31.90
Коли стане відомо, чи буде в Україні повний локдаун

Логдаун.

Фото ілюстративне.

Коли стане відомо, чи буде в Україні повний локдаун

Через тиждень дізнаємось

Перші результати карантину вихідного дня, впровадженого 13 листопада, будуть помітні за тиждень – тоді й стане зрозуміло, чи потрібен Україні повний локдаун.

Про це повідомляє Офіс президента з посиланням на інтерв’ю заступника керівника ОПУ Кирила Тимошенка , переда Українська Павда.

 «Чи можливий локдаун, ми зрозуміємо після того, як пройдемо треті вихідні на карантині, й будемо ухвалювати рішення», – зазначив він.

У випадку введення локдауну в ОПУ обіцяють заздалегідь забезпечити «повну комунікацію».  

 

За словами Тимошенка, наразі влада намагається збити темпи зростання захворюваності на COVID-19, щоб стабілізувати ситуацію, а також збільшувати кількість ліжко-місць і ліжок із киснем та іншим обладнанням.

Заступник керівника ОПУ додав, що наразі немає чіткого показника граничної кількості нових випадків інфікування за добу, за якого медична система не буде справлятися. Він пояснив, що також має значення кількість тих, хто одужав, тривалість перебування в лікарнях тощо. Тому важливі показники кількості заражень та вільних місць у лікарнях.У випадку введення локдауну в ОПУ обіцяють заздалегідь забезпечити «повну комунікацію».  

 

Джерело: Українська Правда.