На Волині оперативно знайшли злодія, який проник в чужий гараж і зняв акумулятор з трактора - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.05 € 31.85
На Волині оперативно знайшли злодія, який проник в чужий гараж і зняв акумулятор з трактора

Крадіжка з трактора.

Фото зі сторінки офіцера громади.

На Волині оперативно знайшли злодія, який проник в чужий гараж і зняв акумулятор з трактора

Поліцейські офіцери громад оперативно розкрили крадіжку

У Любомльському районі до поліцейських офіцерів Вишнівської ОТГ, капітана поліції Богдана Остапчука та старшого лейтенанта поліції Максима Савоша звернувся місцевий мешканець села Чмикос та повідомив, що в нічний період часу невідомі проникли в його гаражне приміщення шляхом вільного доступу, і викрали акумулятор з трактора.

Офіцери громад здійснили виїзд на місце інциденту.У  результаті проведенихх заходів з встановленя викраденого акумулятора поліцейські офіцери громади виявили особу, яка вчинила злочин.

У нічний період часу невідомі особи проникли в його гаражне приміщення шляхом вільного доступу і викрали акумулятор з трактора.

 

 

Чоловік зізнався в злочині та добровільно віддав викрадений акумулятор працівникам поліції.

За цим фактом працівники Любомльського відділу поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі від трьох до шести років. Триває досудове розслідування.

 

 

 

Джерело: Поліцейські офіцери громади у Волинській області