Дитина відлетіла на три метри: у Луцьку авто на пішохідному переході збило дівчинку, родичі шукають свідків (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.94 € 31.90
Дитина відлетіла на три метри: у Луцьку авто на пішохідному переході збило дівчинку, родичі шукають свідків (Фото)

Водій стверджує, що швидкість була 20-30 км/год, і винна дитина.

Фото Олександр Жука.

Дитина відлетіла на три метри: у Луцьку авто на пішохідному переході збило дівчинку, родичі шукають свідків (Фото)

Аварія сталася на проспекті Молоді

Про це на сторінці «АвтоАндони» у фейсбуці повідомив Олександр Жук.

Авто зупинилось за 5 метрів за переходом, дитина від авто відлетіла ще на 3 метри. Водій стверджує, що швидкість була 20-30 км/год, і винна дитина. Люди, які були на зупинці, і бачили момент наїзду, але по своїм справам роз'їхались, підтверджували, що дитина йшла саме по пішохідному переході. Буду дуже вдячний, якщо ці люди відгукніться.

«Шукаю свідків ДТП 28.11.2020 р. близько 18:00 на проспекті Молоді поблизу бару «Бучер», в якій на пішохідному переході був скоєний наїзд на неповнолітню дитину. Щоб не було непотрібної дискусії, додам, що дитина переходила дорогу по пішохідному переході і відбігала від машини, яка наздогнала її і удар пішов в праву сторону авто(що видно по фото). Авто зупинилось за 5 метрів за переходом, дитина від авто відлетіла ще на 3 метри. Водій стверджує, що швидкість була 20-30 км/год, і винна дитина. Люди, які були на зупинці, і бачили момент наїзду, але по своїм справам роз'їхались, підтверджували, що дитина йшла саме по пішохідному переході. Буду дуже вдячний, якщо ці люди відгукніться», – йдеться у дописі.

Читайте також: У Луцьку на Замковій площі молодики на авто дрифтували по лампадках, запалених в пам'ять жертв Голодомору (Фото).