Печерський районний суд дозволив проведення обшуків на телеканалі «Прямий» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.84 € 31.90
Печерський районний суд дозволив проведення обшуків на телеканалі «Прямий»

На телеканал Прямий здійснюється тиск через його критичну позицію до влади.

Фото Рубрика.

Печерський районний суд дозволив проведення обшуків на телеканалі «Прямий»

Про це телеканалу стало відомо з власних джерел

Ба більше, справу про купівлю продаж каналу буцімто з порушеннями продовжили ще на рік. Такі дії суду і правоохоронних органів в особі Державного бюро розслідувань колектив «Прямого» розцінює як спробу вплинути на роботу телеканалу та тиск на свободу слова. Відповідні листи телеканал направить до міжнародних установ та закликає колег не бути байдужими і долучитись до підтримки телеканалу.

Уже двічі телеканал за рішенням того ж Печерського суду надавав потрібні документи, ніякої реакції не надходило.

Нагадаємо, справа тягнеться ще з 2019 року. Уже двічі телеканал за рішенням того ж Печерського суду надавав потрібні документи, ніякої реакції не надходило.

Нагадаємо, екскерівник слідчої групи ДБР Олег Корецький заявив, що фактичне керівництво Державного бюро розслідувань в особі Олександра Бабікова чинило тиск на слідчих з метою арештувати телеканал «Прямий».

Народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Ростислав Павленко наголосив на неприйнятності ситуації, коли «Прямий», який є лідером серед інформаційних телеканалів, знаходиться під ударом влади, через позицію, яку він транслює.

Джерело: Прямий.