З початку карантину у Нововолинській лікарні звільнилося 42 працівники - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.05 € 31.85
З початку карантину у Нововолинській лікарні звільнилося 42 працівники

Причина звільнень – переважно малі зарплати.

Фото Ірини Кабанової.

З початку карантину у Нововолинській лікарні звільнилося 42 працівники

У Нововолинській центральній міській лікарні з початку карантину звільнилося 42 працівників

Про це йдеться у публікації Наталі Хвесик «Не вистачає кадрів: як відбувається реформа у Нововолинській лікарні» на шпальтах видання Район.Медицина.

Причина звільнень – переважно малі зарплати.

«Потрібні лікарі та медсестри, а в нас – дефіцит кадрів. Якщо не «первинці» зарплати зросли, то в нас залишились такі ж – мінімальні. Ніхто не хоче працювати за такі суми. Більше отримують медики «ковідних» відділень», – розповів тимчасовий виконувач обов’язків головного лікаря Андрій Сторонський.

Причина звільнень – переважно малі зарплати.

З його слів, багато хто не хоче надавати допомогу пацієнтам з коронавірусом навіть попри 300 % надбавки. Це – через важкість роботи та страх інфікуватись COVID-19.

Загалом у лікарні вже захворіла на коронавірус 91 людина. Двоє медиків померли від ускладнень.

Зараз у штаті – 629 людей. Штатних посад – 631.

З початку карантину звільнилось 42 людини. 96 медпрацівниць перебувають у декреті.

У результаті деякі посади незайняті, а на багатьох люди працюють на 1,5 ставки. У лікарні не вистачає анестезіологів та інших вузьких спеціалістів, йдеться у матеріалі.

«Тарифну сітку ніхто не скасовував. Посадовий оклад медсестри – 3600 гривень. Мінімальна заробітна плата – 5200. Якщо людина має 3600, держава доплачує різницю. Якщо людина бере 1,5 посад, то має більше чергувань і при цьому отримує на 100 гривень більше, ніж якби вона працювала на повну посаду. Це нонсенс», – каже Андрій Сторонський.