Замовляли пиріжки: чоловік помер у коридорі лікарні, бо медики не мали часу йому допомогти (Відео моменту) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.05 € 31.85
Замовляли пиріжки: чоловік помер у коридорі лікарні, бо медики не мали часу йому допомогти (Відео моменту)

Лікарі відійшли від нього і дивилися, як він помирає.

Скріншот з відео.

Замовляли пиріжки: чоловік помер у коридорі лікарні, бо медики не мали часу йому допомогти (Відео моменту)

Свідок трагедії зняв на відео момент смерті чоловіка, а також все, що відбувалося у лікарні, коли він ще був живим і вже після смерті

На Буковині чоловік прийшов до Вижницької центральної районної лікарні і помер у коридорі, так і не дочекавшись допомоги медиків.

Про трагедію в Інстаграмі розповів користувач romagromov.ak_47, передає vgolos.com.ua.

Так кожен із нас може просити допомоги, але ніхто не допоможе, бо вони не хочуть заморочуватися… Як зазвичай, спишуть на коронавірус…

Чоловік зняв на відео момент смерті чоловіка, а також все, що відбувалося у лікарні, коли він ще був живим і після смерті.

Автор відео каже, що чоловік прийшов до лікарні самостійно і 40 хвилин чекав на лавочці, поки лікарі знайдуть час йому допомогти. Врешті чоловікові сильно погіршало, після чого сторонні люди, зокрема автор самого відео, на руках занесли його всередину лікарні. Медики дозволили покласти його просто на підлозі і почали неквапливо міряти тиск. Тим часом чоловік уже синів і задихався. За його словами, медики просто відійшли від нього й дивилися, як пацієнт помирає.

Читайте також: Мати розбила банку з консервацією об голову доньки.

На ролику видно, що автор відео спершу свариться з лікарями, вимагаючи допомогти чоловікові. А коли той вже помер – починає з’ясовувати, чим займалися медики впродовж всього часу, коли чоловік чекав на допомогу. Зокрема, він зазначає, що бачив, як лікарі в цей момент замовляли собі пиріжки.

«Так кожен із нас може просити допомоги, але ніхто не допоможе, бо вони не хочуть заморочуватися… Як зазвичай, спишуть на коронавірус…», – прокоментував чоловік.

Крім того, на записі видно жінку, ймовірно, дружину померлого. Вона спершу не вірить, що чоловік пішов із життя, а потім втрачає над собою контроль.