«Схудла після пологів, болів живіт»: у молодої мами з Волині – рак IV стадії з метастазами - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.94 € 31.90
«Схудла після пологів, болів живіт»: у молодої мами з Волині – рак IV стадії з метастазами

28-річній мамі потрібна допомога.

Фото volynnews.

«Схудла після пологів, болів живіт»: у молодої мами з Волині – рак IV стадії з метастазами

Біда постукала у двері 28-річної мешканки села Підгайці Луцького району Євгенії Гережун

Так, 26 листопада 2020 року молода мама, яка разом із чоловіком виховує тримісячного сина Богданчика, дізналася про страшний діагноз – рак кишківника 4-ї стадії з метастазами у печінці. Близькі кажуть, що після пологів Женя дуже втратила вагу, її турбували болі у животі.

Женя не здається і починає нелегку боротьбу за право жити й бачити, як зростає її хлопчик, який у будь-який момент може лишитися без мами.

Про це Інформаційне агенство Волинські Новини повідомила знайома родини Світлана Ненчук.

Читайте також: 20-річний лучанин Семен просить допомоги: «Я ж вірив, що з раком покінчено!».

З її слів, 26 листопада 28-річна Євгенія зі щасливої дружини та мами тримісячного сина Богданчика стала людиною, яка через страшний діагноз змушена вести нелегку боротьбу за право жити. Так, не передчуваючи нічого страшного, жінка звернулася до медиків із скаргами на біль у животі та втрату ваги, які турбували її після пологів. Вердикт лікарів став для родини волинянки справжнім шоком. У Євгенії – низькодиференційована аденокарцинома 4-ї стадії з метастазами у печінці, кажучи простими словами – рак кишківника.

«Женя не здається і починає нелегку боротьбу за право жити й бачити, як зростає її хлопчик, який у будь-який момент може лишитися без мами. Вона дуже хоче жити та бути здоровою! Ми віримо у те, що можна це побороти та виграти боротьбу за своє життя. Тому прошу кожного не бути байдужими та допомогти врятувати життя молодій мамусі. Кожна гривня і кожна хвилина життя їй зараз дорога», – звертається жінка до небайдужих.

Реквізити для допомоги:

5168745019685905 Панасюк Євгенія Анатоліївна (Приватбанк)

5375414108244814 Панасюк Юрій Степанович – чоловік Жені (Монобанк).