Спринтерська гонка на етапі Кубка світу з біатлону: найкращий з українців лише 20-й

Артем Прима дуже старався...

Фото biathlon.com.ua

Нашим бракувало і точності, і швидкості...

У фінському Контіолахті відбулася чоловіча спринтерська гонка в рамках другого етапу Кубка світу.

За її підсумками 60 кращих біатлоністів кваліфікувалися до гонки переслідування, повідомляє УНІАН з посиланням на Sport.ua.

Явним фаворитом гонки був лідер загального заліку Кубка світу Йоханнес Тінгнес Бьо, але цього разу промах на стрільбі лежачи дозволив йому завоювати лише бронзову медаль. У трьох гонках нинішнього сезону Йоханнесу вдалося піднятися на всі три сходинки п'єдесталу пошани.

Явним фаворитом гонки був лідер загального заліку Кубка світу Йоханнес Тінгнес Бьо, але цього разу промах на стрільбі лежачи дозволив йому завоювати лише бронзову медаль.

Не було рівних у другому спринті сезону старшому братові Йоханнеса, Тар'єю Бьо. Він закрив всі 10 мішеней і показав відмінний хід, випередивши майже на 14 секунд ще одного відмінника в стрільбі, німця Арнда Пайффера.

Для українців гонка склалася не дуже вдало. Артем Прима пробіг коло штрафу після лежки і показав 20-й підсумковий час, ставши найкращим серед підопічних Юрая Санітри. Дмитро Підручний допустив по одному промаху на кожному з рубежів і зайняв 35-е місце. Решта наших біатлоністів не потрапили навіть у топ-60, а тому не зможуть виступити в персьюті.

Кубок світу 2020/2021. Другий етап. Контіолахті, Фінляндія.