Влада катастрофічно запізнюється, вже треба планувати масову вакцинацію, а вони ще тестування не запровадили – Петро Порошенко - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.84 € 31.90
Влада катастрофічно запізнюється, вже треба планувати масову вакцинацію, а вони ще тестування не запровадили – Петро Порошенко

«В 2021 рік вони запровадили в бюджеті кошти на вакцини на весь рік 4 млн. доз. А решта сорок мільйонів українців мають помирати?».

Фото ЄС.

Влада катастрофічно запізнюється, вже треба планувати масову вакцинацію, а вони ще тестування не запровадили – Петро Порошенко

Влада Зеленського не встигає за розвитком ситуації з пандемією коронавірусу. В той час, коли країни світу вже планують вакцинацію для громадян, в уряді не спромоглися запровадити масове тестування, страхування для лікарів та забезпечення лікарень киснем

Про це заявив п’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко у Рівному. Порошенко нагадав, що «ЄС» розробила і запропонувала урядовцям свій антиковідний план, однак влада вважає за краще зробити локдаун.  

«Ми вкотре запропонували безкоштовне масове тестування, ми маємо локалізувати тих, хто потребує самоізоляції – це робиться в усьому світі, і не потрібно буде вже запроваджувати локдаун. Решта людей може здійснювати повноцінну економічну діяльність, будуть збережені робочі місця, зарплати, доходи малого і середнього бізнесу, буде збережена економіка, будуть доходи до центрального і місцевих бюджетів, а зараз для нас це буде дуже актуально», – наголошує Порошенко.

Порошенко нагадав, що «ЄС» розробила і запропонувала урядовцям свій антиковідний план, однак влада вважає за краще зробити локдаун.  

«У нас все ще залишається надія, що хоча б цю нашу пропозицію уряд почує і нарешті візьме до виконання», – припускає п’ятий Президент.

«Коли для протидії пандемії найголовнішим було масове поширення медичних масок – вони продали маски за кордон. Коли нам потрібні були тести – вони обдурили, що привезли 10 млн тестів, які виявилися мильною бульбашкою, тестів не було взагалі. Коли для порятунку людей головне було забезпечення лікарень киснем – вони визнали в Офісі президента України, що вони просто не подумали про це, 9 місяців вони про це не думали, а люди платять таку ціну», – обурився Порошенко.

«Зараз доходить по вакцинації, сьогодні почалася вакцинація у Великій Британії, через 10 днів вакцинація починається в Канаді. «Зелена влада» навіть про це не думає. В 2021 рік вони запровадили в бюджеті кошти на вакцини на весь рік 4 млн. доз. А решта сорок мільйонів українців мають помирати? Тому що їм треба збільшити видатки на прокуратуру, на ДБР, на силовиків для того, щоб переслідувати опозицію, забравши кошти у місцевого самоврядування», – зауважує Петро Порошенко.

П’ятий Президент наголосив, що Фонд Порошенка буде продовжувати роботу там, де буде потрібна допомога. «Влада за дев’ять місяців не може закупити нічого для забезпечення хворих киснем, ми за перші три тижні спільно з нашими партнерами, долучилась родина Луценків, купили 12 кисневих концентраторів, 4 з яких першими поїхали в Рівненську область. Хочу наголосити, що це лише початок», – говорить Порошенко.

Однак благодійники і волонтери не можуть замінити державу – наголошує лідер партії. «Вся надія, коли там зелені дилетанти, лягає на професійне, компетентне, проукраїнське, патріотичне місцеве самоврядування», – резюмує Петро Порошенко.