Весна покаже, чи проб’ються «Волинь» та «Верес» в УПЛ

«Волинь» та «Верес».

Фото – ua-football.

Рівняни йдуть на зимову перерву потенційним лідером першості

Чемпіонат України з футболу, Перша ліга. 16-й тур. «Кремінь» (Кременчук) — «Волинь» (Луцьк) — 1:2 (0:1 — Сергій Чеботаєв, 53 хв. (у власні ворота); 0:2 — Богдан Оринчак, 55 хв. (з пенальті); 1:2 — Руслан Зубков, 82 хв.)

«Волинь» здобула перемогу після вимушеної перерви (лучани не грали у двох турах через спалахи коронавірусу в лавах суперників— «Прикарпаття» і «Чорноморця»). На виїзді підопічні Василя Сачка обіграли кременчуцький клуб. У дебюті другого тайму захисник «Кременя» Сергій Чеботаєв зрізав м’яч у власні ворота. А вже за кілька хвилин Богдан Оринчак подвоїв перевагу гостей, реалізувавши пенальті. Згодом господарі поля один гол відквитали, але на більше їх не вистачило.

«Волинь» іде на зимову перерву, маючи три незіграних поєдинки першого кола. Матч 4-го туру «Миколаїв»— «Волинь» перенесено на 30 травня 2021 року, гру 14-го туру «Волинь»— «Прикарпаття»— на 12 травня, а зустріч 15-го туру «Чорноморець»— «Волинь»— на 12 березня.

Чемпіонат України з футболу, Перша ліга. 16-й тур. «Верес» (Рівне) — «Оболонь» (Київ) — 1:0 (Віталій Тимофієнко, 61 хв.)

Рівненський «Верес» здобуває четверту поспіль перемогу й з урахуванням перенесених поєдинків іде на тривалу зимову перерву потенційним лідером першості. Після перемоги над «Волинню» у 13-му турі рівняни брали по три очки і в двох наступних матчах, які лучани пропускали.

Чемпіонат України з футболу, Перша ліга. 14-й тур. «Авангард» (Краматорськ) — «Верес» (Рівне) — 1:2 (0:1 — Михайло Шестаков, 59 хв.; 1:1 — Олексій Лобов, 73 хв.; 1:2 — Михайло Шестаков, 87 хв.)

Дубль Михайла Шестакова (вже другий у сезоні!) приніс «Вересу» перемогу над «Авангардом» у далекому Краматорську.

Чемпіонат України з футболу, Перша ліга. 15-й тур. «Верес» (Рівне)— «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні)— 3:0 (1:0 — Роберт Гегедош, 13 хв. (з пенальті); 2:0 — Геннадій Пасіч, 21 хв; 3:0 — Роберт Гегедош, 49 хв.)

Переможну ходу рівняни продовжили в поєдинку із на той момент безпосереднім сусідом по турнірній таблиці, «Гірником-Спортом» із Горішніх Плавнів. Цього разу дублем (теж уже вдруге!) стрілив Роберт Гегедош. Ще один гол— на рахунку Геннадія Пасіча.

16 «Кристал» (Херсон)  15 1 1 13 11-34 4

Чемпіонат України з футболу, Друга ліга А. 12-й тур. «Волинь-2» (Луцьк) – «Буковина» (Чернівці) – 1:0 (Богдан Кобзар, 45+3 хв.)

Тим часом фарм-клуб «Волинь-2» здобув мінімальну перемогу над чернівецькою «Буковиною» і пішов на тривалі зимові канікули.

В 11 зіграних поєдинках  «Волинь-2» набрала 10 очок (три перемоги, одна нічия, сім поразок) і посідає у турнірній таблиці восьме  місце. Змагання в Другій лізі відновляться аж у другій половині березня.