Як побороти неприємні запахи в домі - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.05 € 31.85
Як побороти неприємні запахи в домі

Існує безліч рецептів, як зробити проживання в домі комфортним.

Фото vdomadobre.info.

Як побороти неприємні запахи в домі

Яка б хата не була гарна і чиста, до неї неприємно заходити, коли чимось тхне

У передпокої найчастіше можна почути «аромати» полиці із взуттям, щільно зачиненої шафи, у якій висів мокрий одяг. І навіть хлорка чи освіжувачі повітря не завжди справляються з ними. Але усунути сморід можна і без «хімії».

Позбуваються його з допомогою рису та ароматних олій. Перемеліть склянку крупи у кавомолці, додайте 10 крапель олії лаванди чи лимона. Порошок насипте у кілька мішечків і покладіть у взуття, на полички шафи. Так само можна зробити й з пакетиками зеленого чаю. Він добре вбирає неприємний аромат. А ось мокрий махровий рушник, розкладений на полиці, забере на себе запах тютюну.

Джерелом смороду на кухні стають сміттєве відро, витяжка, пригорілий жир, що осідає на шторах і меблях, нещільна каналізація. Ці запахи можна видалити, підсмаживши на сковороді кавові зерна або шкірку цитрусових. Із холодильника їх заберуть насипані у банку із продірявленою кришкою активоване вугілля, сода, сіль і цукор.

Запах зіпсованих овочів чи прокислого молока зніме миска з вівсяними пластівцями. 

Запах зіпсованих овочів чи прокислого молока зніме миска з вівсяними пластівцями. Дайте їй постояти кілька годин — і проблеми як не було.
Найбільше в домі дошкуляє сморід сечі тварин або місця, де вони лежать. Частіше мийте там водою з оцтом, посипайте сухим дезодорантом. Змішайте по чайній ложці розмарину, меленої кориці і соди — і матимете його. Такий засіб добре усуває неприємний запах тварин.