Де можна заразитися коронавірусом і куди не варто ходити - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.94 € 31.90
Де можна заразитися коронавірусом і куди не варто ходити

Дотримуйтеся правил карантину!

Фото Pixabay.

Де можна заразитися коронавірусом і куди не варто ходити

За його словами, ризик можна зменшити, якщо, приміром, святкувати щось лише у колі близької родини

Коронавірусом з найбільшою ймовірністю можна інфікуватися у місцях масового скупчення людей. А концерти, футболи та великі весілля потрібно було вже давно заборонити.

Про це в інтерв'ю ТСН.ua розповів головний лікар одного з діагностичних медичних центрів Львова Тарас Жиравецький, передає УНІАН.

А у нас відбувається святкування на 100 осіб, потім 50 із них захворіли, 20 – потрапили до лікарні.

«Я і від лікарів чую, і від людей, що дуже багато можуть інфікуватись навіть у транспорті. Ви розумієте, як лікарі їдуть, приміром, на роботу. Що вони, може, пішки йдуть? Явно, що ні. Чи всі мають автомобілі? Ні. Як добираються на роботу медсестри і санітарки? Напевно, не на власних автомобілях. Відповідно, вони заходять до громадського транспорту і мають там шанс інфікуватися частіше. Але, звісно, це така вимушена річ, яку не просто так змінити. А от, що держава могла б забезпечити раніше – це зупинка концертів, футболів, великих весіль (хоча б обмежити кількість гостей)», – каже медик.

За його словами, ризик можна зменшити, якщо, приміром, святкувати щось лише у колі близької родини.

«Ми ж не проти, щоб були весілля, але аби святкувань не робили більше ніж на 10 осіб. Збирається лише одна близька родина – нема питань. А у нас відбувається святкування на 100 осіб, потім 50 із них захворіли, 20 – потрапили до лікарні. А якщо таких весіль 3-4, то на другий тиждень ми маємо понад 50 хворих у лікарні», – розповів Тарас Жиравецький. 

Читайте також: В Україні можна буде відмовитися від вакцинації: як діятиме презумпція незгоди.