Дякуємо хлопцям та дівчатам, які зараз на фронті здобувають нашу перемогу (відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.84 € 31.89
Дякуємо хлопцям та дівчатам, які зараз на фронті здобувають нашу перемогу (відео)

Слова гімну – це видозмінений твір «Зродились ми великої години..» Олеся Бабія, яка колись була маршем Організації українських націоналістів.

Фото: скріншот відео

Дякуємо хлопцям та дівчатам, які зараз на фронті здобувають нашу перемогу (відео)

«Марш Нової Армії»​ - це видозмінений твір (Зродились ми великої години...) Олеся Бабія

Ідея створення Маршу української армії виникла в Олега Скрипки під час фронтових концертів, в момент вшанування пам'яті воїнів, загиблих напередодні від ворожого мінометного вогню. Слова гімну – це видозмінений твір «Зродились ми великої години..» Олеся Бабія, яка колись була маршем Організації українських націоналістів.

Слова гімну – це видозмінений твір «Зродились ми великої години..» Олеся Бабія, яка колись була маршем Організації українських націоналістів.

Відео відзняли у приміщенні Малої Опери у Києві. Кліп знімала творча команда, що започаткувала наприкінці літа 2014-го знані серед фронтовиків і волонтерів творчі зустрічі у Головному військовому клінічному госпіталі МО України. На підготовку зйомки пішло 5 днів, з урахуванням репетицій, виготовлення декорацій і збору техніки та необхідного обладнання. Тризуб виготовили за 3 дні, розміром 2.60 / 3.50 м, з пінопласту завтовшки більше 25 см. Для того щоб внести його до зали, тризуб довелося розпилити навпіл і збирати на сцені, оскільки у Малій опері не виявилося дверей такого розміру!

Почесна варта у кліпі виконувала програму стандартного виступу, але кількість солдатів і послідовність виконання для зйомки була змінена. Всього перед зйомками було дві репетиції. Загалом під час знімального процесу на майданчику перебувало 66 солдатів і 22 людини технічного персоналу! Зйомка розпочалася о 12.00 і закінчилася о 17.55 - в армії важлива дисципліна. За весь час тільки один солдат попросив зробити Селфі з музикантами, основний час між дублями вони репетирували і стояли «на варті» Держава не витратила жодної копійки на створення кліпу, зйомки цього відео – виключно приватна ініціатива. Монтаж кліпу тривав 7 днів, який затверджували всі державні військові установи.