Прокуратура вимагає повернути мільйони, вкрадені під час ремонту мосту на Рівненщині - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.05 € 31.85
Прокуратура вимагає повернути мільйони, вкрадені під час ремонту мосту на Рівненщині

Загальна сума збитків – майже 2 мільйони гривень.

Фото pixabay.com.

Прокуратура вимагає повернути мільйони, вкрадені під час ремонту мосту на Рівненщині

Кримінальне провадження – за фактом привласнення посадовими особами вказаних товариств бюджетних коштів шляхом підробки офіційних документів

Рівненська обласна прокуратура звернулась до Господарського суду Рівненської області із позовами щодо повернення недобросовісними фірмами-підрядниками майже 2 мільйонів гривень. Про це інформує пресслужба Рівненської обласної прокуратури.

Так, прокурорами встановлено, що два товариства по черзі виграли у 2018 році тендери на проведення ремонтних робіт мосту в селі Ремчиці, Сарненського району. У зв’язку з неналежним виконанням зобов’язань одним із підрядників, Службою автомобільних доріг у Рівненській області договір розірвано достроково. Інша підрядна організація, згідно з документами, ремонтні роботи провела у повному обсязі.

Рівненською обласною прокуратурою здійснювалось процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні за фактом привласнення посадовими особами вказаних товариств бюджетних коштів шляхом підробки офіційних документів.

Товариства отримали гроші за роботи, які насправді не проводились.

В межах вказаного кримінального провадження проведено судову будівельно-технічну експертизу. Згідно з її висновками обидва Товариства отримали гроші за роботи, які насправді не проводились. Загальна сума збитків, завданих державі – майже 2 млн грн.

Тому тепер прокуратура через суд вимагатиме повернення коштів до державного бюджету.