У Володимирі пектимуть смаколики на передову - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.05 € 31.85
У Володимирі пектимуть смаколики на передову

На 13-те грудня цього року припадає День благодійності.

Фото pixabay.com.

У Володимирі пектимуть смаколики на передову

У понеділок 14-го грудня відправлять посилку на Схід

13-го грудня зберуться господині з Володимира-Волинського та сусідніх міст, щоб приготувати випічку та передати її наступного дня захисникам на Сході. Про це повідомляє організаторка благодійної акції Ірина Цигикал.

«Місяць грудень повен свят, а також найсвітліших очікувань і сподівань, віри у чудеса та добро. І якщо діти ще вірять у казку то ми, дорослі знаємо, що цю казку потрібно створити самому», – йдеться у дописі.

У понеділок 14-го грудня буде відправлятись посилка на Схід з випічкою. І дуже символічно, напередодні відправлення, зберуться господині з Володимира-Волинського та сусідніх міст, та саме 13-го грудня на Андрія будуть пекти різноманітні солодощі. До того ж на 13-те грудня цього року припадає День благодійності.

Є чудова нагода поекспериментувати з рецептами, наприклад, навчитися пекти смішні різдвяні печива у вигляді чоловічків або навпаки похвалитися своїми давніми перевіреними рецептами та потішити наших військових смачненьким!», – закликає волонтерка.

«Отож усі охочі, хто не встиг долучитись минулого разу, а дуже хотів є чудова нагода поекспериментувати з рецептами, наприклад, навчитися пекти смішні різдвяні печива у вигляді чоловічків або навпаки похвалитися своїми давніми перевіреними рецептами та потішити наших військових смачненьким!», – закликає волонтерка.

Нагадаємо, місяць тому Ірина Цигикал з іншими жінками вже випікала та передавала смаколики для бійців на Сході.