Шмигаль озвучив невтішний прогноз захворюваності на січень - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.05 € 31.85
Шмигаль озвучив невтішний прогноз захворюваності на січень

В січні буде загострення.

Фото ілюстративне.

Шмигаль озвучив невтішний прогноз захворюваності на січень

За прогнозом, щоденна кількість нових хворих може зрости до 20-25 тисяч

Кількість нових випадків коронавірусу в Україні у січні може зрости до 20-25 тисяч щодоби.

Про це заявив прем'єр Денис Шмигаль в інтерв'ю Українській Правді.

«Попередньо розрахунки, які ми бачимо, на першу декаду січня прогнозують десь в районі 20-25 тисяч захворілих в день. Ми не будемо чекати 32, щоб медична система впала. Звісно, що карантин треба запроваджувати до цієї цифри», - пояснив він.

Шмигаль також пояснив логіку січневих карантинних обмежень.

Треба дати можливість людям виїхати з мегаполісів, щоб не скупчуватися. Тому що основні шляхи передачі – це великі скупчення людей.

«Чому на карантині, який ми будемо планувати, будуть працювати готелі, буде працювати транспорт, літаки? Треба дати можливість людям виїхати з мегаполісів, щоб не скупчуватися. Тому що основні шляхи передачі – це великі скупчення людей», - сказав прем'єр.

За словами глави уряду, у світі забороняють роботу ресторанів, розважальних центрів, проведення концертів, тому що там люди активно комунікують й довго знаходяться в закритих приміщеннях. Збільшення кількості нових хворих, пояснює прем'єр, відбувається через недотримання людьми карантинних правил та їхню байдужість.

«Вони змучилися від карантинних обмежень, від страху захворіти. І почалася байдужість, коли маски у всіх на бороді, всі ходять по ресторанах і так далі. Це відбулося по всій Європі, як ракета графік злетів по захворюваності», - додав він.


 

Джерело: УНІАН