Волинські депутати готуються висловити недовіру Погуляйку - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.91 € 31.78
Волинські депутати готуються висловити недовіру Погуляйку

Погуляйку не довіряють?

Фото з відкритих джерел.

Волинські депутати готуються висловити недовіру Погуляйку

Депутати незадоволені роботою очільника краю

51 обранець Волинської обласної ради проголосував за те,  щоб висловити недовіру голові Волинської облдержадміністрації Юрію Погуляйку. 

Про це стало відомо на позачерговому засіданні сесії Волинської облради, сьогодні, 10 грудня.

Лічильна комісія комісія готується до голосування, внаслідок якого буде зрозуміло про ставлення депутатського корпусу області до роботи Юрія Пргуляйка. 

Процедура такого рішення передбачає таємне голосування. Тож лічильна комісія готується до голосування, внаслідок якого буде зрозуміло про ставлення депутатського корпусу області до роботи Юрія Пргуляйка. 

Відомо, що перед тим, до волинських обранців звернувся народний депутат В’ячеслав Руьльов, який висловив жаль через те, що голов ОДА немає на сесії, і зауважив, що область дуже багато втрачає  через його пасивність щодо можливостей фінансування з державного бюджету.

Нагадаємо, сьогодні на сесії Волинської обласної ради депутати хотіли, аби голова облдержадміністрації прозвітував про свою роботу. Розпорядився скликати депутатів голова облради Григорій Недопад. Але  Юрій Погуляйко заявив, що не буде сьогодні звітувати. Заявив, що зробить це не раніше січня – лютого 2021 року, зокрема, лише після виконання бюджету за 2020 рік та його затвердження Міністерством фінансів.

Читати також: Погуляйко проігнорував сесію Волинської облради, що обурило обранців, і вони визнали роботу голови ОДА незадовільною.