На Волині виділили кошти на психоневрологічний інтернат, де обвалилась стіна - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.05 € 31.85
На Волині виділили кошти на психоневрологічний інтернат, де обвалилась стіна

В ніч на 25 листопада в будівлі Горохівського психоневрологічного інтернату обвалилась стіна. Обвал стався в тій частині, де розміщені санвузли, на щастя, обійшлося без жертв.

Волинь-нова

На Волині виділили кошти на психоневрологічний інтернат, де обвалилась стіна

На ліквідацію наслідків аварії в Горохівському психоневрологічному інтернаті з обласного бюджету виділили 450 тисяч гривень

Відповідне рішення прийняли депутати під час голосування за зміни до бюджету області на 2020 рік під час засідання другої позачергової сесії облради 10 грудня, пише ІА «Волинські Новини».

Нагадаємо, в ніч на 25 листопада в будівлі Горохівського психоневрологічного інтернату обвалилась стіна. Обвал стався в тій частині, де розміщені санвузли, на щастя, обійшлося без жертв.

 В ніч на 25 листопада в будівлі Горохівського психоневрологічного інтернату обвалилась стіна. Обвал стався в тій частині, де розміщені санвузли, на щастя, обійшлося без жертв.

Як пояснив директор департаменту фінансів Волинської облдержадміністрації Ігор Никитюк, згаданими змінами бюджету передбачили 450 тисяч гривень на санвузли, біотуалет і пральну машину, яка була пошкоджена під час аварії. Нині тривають ремонтні роботи і на 2020 рік передбачено на них 700 тисяч гривень.

Оскільки інші роботи цього року не встигнуть виконати, зі слів Ігоря Никитюка, немає потреби передбачати більше коштів. Натомість у проекті бюджету на 2021 рік пропонується на ремонт закладу виділити 1,5 млн грн.