Селекціонери США вивели білий сорт суниці - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.91 € 31.95
Селекціонери США вивели білий сорт суниці

Налітай на смакоту!

Фото kurkul.com

Селекціонери США вивели білий сорт суниці

Поки буде вирощуватися на невеликих площах

Селекціонери з Університету Флориди виростили суницю білого кольору з насіння отриманих з Японії і запустили тестовий продаж ягоди на ринку США. Поки що новий сорт білої суниці не має назви, а лише позначення «FL 16.78-109». Про це повідомляє kurkul.com з посиланням на Growingproduce.

Відомо, що пилок цієї ягоди був схрещений з місцевим різновидом суниці садової. Під час випробувань селекціонери отримували то білі, то рожеві, то червоні плоди, але все ж таки вдалося отримати сорт з білими ягодами.

Під час випробувань селекціонери отримували то білі, то рожеві, то червоні плоди, але все ж таки вдалося отримати сорт з білими ягодами.

«Хоча біла суниця продається цього року в тестовому режимі, вона вже викликала великий інтерес. Смак дуже відрізняється від традиційної суниці: солодкий, з ароматом ананаса. Біла суниця популярна в Японії і прийшов час покуштувати її американцям. Це буде перша місцева біла суниця на ринку США», — повідомив Венс Уїтакер, селекціонер в Університеті Флориди, доцент кафедри садівництва.

Зазначається, що біла суниця буде вирощуватися на невеликих площах поки фермери не звикнуть до особливостей культивування білої суниці.