«Чим ти думала»: у Рівному водій маршрутки вигнав із салону матір з двома дітьми (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.86 € 31.70
«Чим ти думала»: у Рівному водій маршрутки вигнав із салону матір з двома дітьми (Відео)

Рівнянка була шокована такою поведінкою водія.

Фото biz.censor.net.

«Чим ти думала»: у Рівному водій маршрутки вигнав із салону матір з двома дітьми (Відео)

Жінка з дітьми була змушена вийти передчасно

У Рівному водій маршрутки за №37 сьогодні, 13 грудня поводився по хамськи з рівнянкою, яка їхала зі своїми двома дітьми, передає rivnenews.

Ми вийшли, щоб не слухати потік лайна з його хамського роту, отримали зіпсований настрій, а дівчата мої взагалі були в шоці – яке право цей дядько має на тебе кричати, мамо? Ніякого!

«Сьогодні відчула неймовірне обурення. Давно мені так не хамили….Ситуація – я, з двома дітьми, заходимо сьогодні близько 14:30 в маршрутку 37 в Рівному. Оплата при вході, ми з сумками, купа людей, холодно. В мене – єдина купюра, 500 грн, розумію, що не ок для маршруток, але враховуючи, що вже не ранок і поруч реально немає де її розміняти – маю надію, що решту знайдуть. І тут почалося: «Чим ти думала», «Не жванди», «Безплатно я вас не буду везти», «Вийдеш на слідуючій, бо в мене люди зайдуть з грошима» – це лише кілька фраз, які до мене кричав цей «добродій», – пише обурена рівнянка.

Читайте також: У луцькому тролейбусі – скандал: пасажири захистилися за дівчину.

За словами Людмили Осіпчук вона пояснювала водію, що не відмовляється платити, але інших купюр у неї не було. Однак, незважаючи на це, хамство і крики не припинялися. В підсумку, жінка з дітьми була змушена вийти на наступній зупинці.

«Ми вийшли, щоб не слухати потік лайна з його хамського роту, отримали зіпсований настрій, а дівчата мої взагалі були в шоці – яке право цей дядько має на тебе кричати, мамо? Ніякого! Дітям пояснила, і до всіх інших хочу достукатись: не треба замовчувати такі речі. Впевнена, я не перша, кого він брудом облив, бо робив це професійно…Свято, вихідний, а тут таке. Хай вищі сили зроблять так, щоб люди любили людей, або, хоча б поважали, коли працюють з ними», – додала рівнянка.

відео

відео