Мама Даша, тато Льончик і їхній син Любарт: у Луцькому зоопарку можна поспостерігати за сімейством (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.19 € 32.29
Мама Даша, тато Льончик і їхній син Любарт: у Луцькому зоопарку можна поспостерігати за сімейством (Фото)

Новачок.

Фото зі сторінки зоопарку у фейсбуці.

Мама Даша, тато Льончик і їхній син Любарт: у Луцькому зоопарку можна поспостерігати за сімейством (Фото)

Малюк радо запрошує усіх на гостину – і себе показати, і на вас подивитися

Віднедавна у Луцькому зоопарку – новий мешканець. Його звати Любарт. Таке ім’я отримав малюк чорночубих мангобеїв, який з'явився на світ 29 вересня у пари, яка поселилася у звіринці роки тому, восени 2018 року.

Про це розповіли у фейсбуці на сторінці КП «Луцький зоопарк».

Відвідувачі бачили родину з малюком у літньому вольєрі, поки дозволяла тепла осінь. І це мило та вкрай захопливо, бо Даша і Льоньчик (такі клички у батьків) виявилися дуже гарними та відповідальними батьками. Нині ж за життям сімейства можна спостерігати за склом.

Бо народження мавпеняти у неволі – дійсно велика удача.

В адміністрації зоопарку пояснили, що раніше цю радісну звістку не повідомляли, аби дати час маляті підрости без надмірної уваги відвідувачів. Бо народження мавпеняти у неволі – дійсно велика удача. В Україні ці тварини не надто поширені у зоопарках. І часто потомством не радують. Поява маляти – то така своєрідна відзнака роботи колективу, який зумів забезпечити приматам ті комфортні й безпечні умови проживання, за яких вони зачали і народили дитя.

Первісток мангобеїв почувається нормально і радо запрошує усіх на гостину – і себе показати, і на вас подивитися.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Джерело: Луцький зоопарк