Новорічний локдаун в Україні можуть перенести, – глава МОЗ - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.86 € 31.70
Новорічний локдаун в Україні можуть перенести, – глава МОЗ

Логдаун після Різдва можуть перенести?

Фото ілюстративне.

Новорічний локдаун в Україні можуть перенести, – глава МОЗ

На думку Максима Степанова, період з 1 до 7 січня в Україні схожий на природний локдаун, оскільки всі залишаються вдома, проводячи час у родинному колі

Новорічний локдаун в Україні може бути перенесено на лютий 2021 року.

Про це в інтерв’ю на телеканалі Україна 24 заявив очільник МОЗ Максим Степанов, передають Факти.

Головним чинником для введення посилених карантинних заходів залишається динаміка зростання захворюваності на коронавірус. Карантин посилять раніше обіцяних термінів, якщо кількість хворих за добу складатиме від 32 до 35 тис.

Карантин посилять раніше обіцяних термінів, якщо кількість хворих за добу складатиме від 32 до 35 тис.

Максим Степанов наголосив, що той формат локдауну, який було запропоновано Кабміном, відрізняється від європейського комплексу карантинних заходів.

– Наприклад, у Франції ти не міг вийти з дому, не заповнивши форму. Комендантська година, максимум 1 км від будинку — це так, це локдаун. У нас же є певні сектори економіки, які закриваються, більш того, з ініціативи президента виділяються грошові компенсації, – зауважив міністр.

На думку Максима Степанова, період з 1 до 7 січня в Україні схожий на «природний локдаун», оскільки всі залишаються вдома, проводячи час у родинному колі.

Нагадаємо, у зв’язку з різдвяними святами, які можуть спровокувати небачений спалах коронавірусу в Україні, 9 грудня Кабмін вирішив запровадити посилені карантинні заходи. Постановою уряду встановлено дати новорічного локдауну в Україні – з 8 до 24 січня 2021 року.

Джерело: Факти