У волинській колонії отруївся і помер ув'язнений. Інформацію про вбивство спростували - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.17 € 32.44
У волинській колонії отруївся і помер ув'язнений. Інформацію про вбивство спростували

Волинь-нова

У волинській колонії отруївся і помер ув'язнений. Інформацію про вбивство спростували

У Маневицькій виправній колонії № 42 спростували інформацію про те, що там 14 грудня вбили одного з засуджених

Двоє засуджених отруїлися невідомою речовиною, один із них помер. Інцидент трапився ще у суботу, 12 грудня, в обідню пору.

Про це у коментарі ВолиньPost розповіло керівництво колонії.

Один засуджений отруївся невідомою речовиною, внаслідок чого помер. Є свідоцтво про смерть, висновки судмедекспертизи, перевірку здійснювали відповідні органи. Слідів насильницької смерті на тілі померлого не виявили.

За словами заступника начальника виправної колонії Романа Пащука, повідомлення, яке розповсюдили українські ЗМІ, – фейк, убивства на території установи не було.

Читайте також: Насильно підстригли, побили, зняли це на камеру і виклали в Інстаграм: підлітки знущалися над 17-річним хлопцем (Відео 18+).

«Один засуджений отруївся невідомою речовиною, внаслідок чого помер. Є свідоцтво про смерть, висновки судмедекспертизи, перевірку здійснювали відповідні органи. Слідів насильницької смерті на тілі померлого не виявили», – повідомив він.

Ще один засуджений із отруєнням нині перебуває у районній лікарні.