Бойовик по-волинськи: зловмисники увірвалися до магазину зі зброєю, пограбували й зірвали підвіску з продавчині - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.05 € 31.85
Бойовик по-волинськи: зловмисники увірвалися до магазину зі зброєю, пограбували й зірвали підвіску з продавчині

Обох чоловіків визнано винуватими у розбої.

Фото zik.ua.

Бойовик по-волинськи: зловмисники увірвалися до магазину зі зброєю, пограбували й зірвали підвіску з продавчині

Невдовзі після вчинення злочину нападники були затримані правоохоронцями

На Волині засудили жителів Київщини за вчинений розбій.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури у Волинській області.

28-річний раніше судимий чоловік разом зі своїм на рік старшим товаришем, який досі до кримінальної відповідальності не притягувався, увійшли в магазин у місті Ківерці, викрали з каси 700 грн та, погрожуючи продавчині пістолетом, зірвали з її шиї ювелірну прикрасу – ланцюжок.

Прокурори Ківерцівського відділу Маневицької місцевої прокуратури підтримали публічне обвинувачення у кримінальному провадженні про вчинення на Волині розбою двома мешканцями міста Буча Київської області.

Увечері 4 березня 2020 року 28-річний раніше судимий чоловік разом зі своїм на рік старшим товаришем, який досі до кримінальної відповідальності не притягувався, увійшли в магазин у місті Ківерці, викрали з каси 700 грн та, погрожуючи продавчині пістолетом, зірвали з її шиї ювелірну прикрасу – ланцюжок.

Обох чоловіків визнано винуватими у розбої, вчиненому групою осіб із проникненням у приміщення (ч. 3 ст. 187 КК України), а молодшого – ще і у незаконному придбанні, носінні й зберіганні вогнепальної зброї та бойових припасів без передбаченого законом дозволу (ч.1 ст. 263 КК України).

Суд призначив молодшому із нападників покарання у виді 8 років та 6 місяців позбавлення волі, а старшому – у виді 7 років та 6 місяців позбавлення волі. Обом – із конфіскацією майна.