200 мільйонів для Волині: парламент зберіг акциз на пальне для громад - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.19 € 32.29
200 мільйонів для Волині: парламент зберіг акциз на пальне для громад

Волинь-нова

200 мільйонів для Волині: парламент зберіг акциз на пальне для громад

Нагадаємо, що одним із найголовніших бюджетних питань, які відстоювала Асоціація міст України було саме збереження зарахування до бюджетів місцевого самоврядування частини (13,44%) акцизного податку на пальне

Місцевий акциз на пальне збережено – парламент ухвалив зміни до Бюджетного кодексу. Верховна Рада України прийняла у другому читанні та в цілому проєкт Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України» №4100-д від 05.11.2020 року. Про це інформує Офіс реформ у Волинському регіональному відділенні Асоціації міст України.

Зокрема, парламентарі підтримали позицію Асоціації міст України і проголосували «за» поправки народних депутатів Галини Васильченко та волинського нардепа Вячеслава Рубльова про збереження акцизу на пальне для бюджетів місцевого самоврядування. «За» поправки №419 та №147 свої голоси відділи 236 та 304 нардепи, відповідно.

П'ять волинських парламентарів проголосували «За» поправку №419: Ірина Констанкевич, Ігор Палиця, Степан Івахів, Ігор Гузь та Вячеслав Рубльов. Валерій Стернійчук, хоч і був присутній та не голосував.

За поправку №147 «За» проголосували Констанкевич, Палиця, Рубльов, Гузь та Стернійчук, Івахів не голосував.

Асоціація міст України висловлює вдячність народними депутатам України за врахування інтересів територіальних громад при голосуванні за проєкт змін до Бюджетного кодексу України!

«Пишаємося особливою роллю Вячеслава Рубльова у боротьбі за збереження акцизу для органів місцевого самоврядування. Дякуємо, від імені всіх муніципалітетів-членів Асоціації міст України, за підтримку спільних зусиль», – написала на сторінці Волинського регіонального відділення АМУ Facebook виконавча директорка РВ Мар'яна Конончук.

Спільними зусиллями АМУ та народних депутатів лише для громад Волині вдалося зберегти, зі слів консультанта з бюджетних питань Асоціації міст України (проєкт «ПУЛЬС») Василя Грома, понад 200 мільйонів гривень.

Спільними зусиллями АМУ та народних депутатів лише для громад Волині вдалося зберегти, зі слів консультанта з бюджетних питань Асоціації міст України (проєкт «ПУЛЬС») Василя Грома, понад 200 мільйонів гривень. Якби цього не сталося, Луцьк, зокрема, міг недоотримати понад 37 мільйонів гривень.