Терористи повернули українського військового мертвим: повідомили його ім'я - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.05 € 31.85
Терористи повернули українського військового мертвим: повідомили його ім'я

Стало відоме ім'я військовослужбовця 14 ОМБр.

Фото censor.net.

Терористи повернули українського військового мертвим: повідомили його ім'я

Померлому було 47 років

Стало відоме ім'я військовослужбовця 14 ОМБр, тіло якого бойовики передали українській стороні.

Про це повідомляє Цензор.Нет.

Тіло військовослужбовця, про якого раніше ТКГ повідомляла, ніби він п’яним перейшов на сторону противника і там помер, належить Тарасюку Миколі Вікторовичу, 30.10.1973 року народження.

Як йдеться у документі, тіло військовослужбовця, про якого раніше ТКГ повідомляла, ніби він п’яним перейшов на сторону противника і там помер, належить Тарасюку Миколі Вікторовичу, 30.10.1973 року народження.

Читайте також: Зеленський вручив «Золоту зірку» Героя України батьку загиблого айдарівця з Волині.

Нагадаємо, згідно з результатами проведення судово-медичної експертизи причиною смерті вказано асфіксію, категорія смерті – насильницька. У документі зазначено, що на тілі військовослужбовця виявлені численні синці та садна.Тристороння контактна група змінила повідомлення про те, що трапилося, на своїй сторінці у фейсбуці. Раніше в тексті було зазначено, що військовослужбовець «14 грудня цього року, перебуваючи у стані сп’яніння, скоїв самовільний перехід на сторону противника (без зброї), і помер від алкогольної або наркотичної інтоксикації». Тепер ця інформація відсутня, і сказано тільки, що він потрапив на непідконтрольну територію «за невстановлених обставин».