Предстоятель ПЦУ скаржиться, що молодь не хоче іти до церкви - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.17 € 32.44
Предстоятель ПЦУ скаржиться, що молодь не хоче іти до церкви

Епіфаній очолив новостворену Православну церкву України в грудні 2018 року у віці 39 років.

Фото The Presidential Administration of Ukraine.

Предстоятель ПЦУ скаржиться, що молодь не хоче іти до церкви

За останні десять років кількість вірян серед молодих людей знизилася – серед молоді стало на 15% менше вірян, повідомив митрополит Київський і всієї України Епіфаній

«Час загального навернення після радянського атеїзму вже пройшов. Тобто кожному священику та архієрею на місці треба наполегливо працювати, залучаючи особливо молодь. Бо, згідно з останньою статистикою, за 10 років ми бачимо, що на 15% серед молоді менше стало віруючих. І я акцентував увагу на тому, що потрібно знаходити нові якісь приклади, місії, навернення, просвітництва нашої української молоді. Бо з часом ми побачимо, що цей процес буде поглиблюватися», – сказав очільник Православної церкви України в інтерв’ю «Радіо Свобода», передає Zaxid.net.

Коли ми будемо вимагати максимум, то ми можемо втратити взагалі. Потрібно, залучаючи молодь, робити все задля того, щоб вони себе почували духовно комфортно у громаді, в церкві. І тоді, звичайно, вони будуть приходити та будуть дієвими членами церкви.

Він додав, що церква намагається «запропонувати таку модель, яка не обтяжувала би настільки людину, щоб людина виконувала хоча б мінімум» в духовній практиці.

Нагадаємо, предстоятель ПЦУ Епіфаній підтримав легалізацію медичного канабісу

«Коли ми будемо вимагати максимум, то ми можемо втратити взагалі. Потрібно, залучаючи молодь, робити все задля того, щоб вони себе почували духовно комфортно у громаді, в церкві. І тоді, звичайно, вони будуть приходити та будуть дієвими членами церкви», – вважає митрополит.