Помер колишній директор коледжу на Волині - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.05 € 31.85
Помер колишній директор коледжу на Волині

Вічна пам'ять!

Фото Pixabay.

Помер колишній директор коледжу на Волині

19 грудня перестало битися серце колишнього директора Володимир-Волинського педагогічного коледжу Євгена Шишкіна

Про це у своєму дописі у фейсбуці написав директор коледжу Микола Савельєв.

«19 грудня пішов у кращий світ один з перших директорів Володимир-Волинського педагогічного училища, Євген Васильович Шишкін. Вічна пам'ять...», – йдеться у дописі.

Довідково:

Євген Шишкін народився у 1928 році у родині репресованих, виростав без батька, без діда, якого разом із трьома братами розстріляли як класових ворогів, бо – куркулі. Мати сама піднімала їх із братом.

курсантом «мореходки» стати не вдалося, не пройшов медкомісію по зору. Повернувшись додому, рік працював вихователем у дитячому будинку, в рідному селі.

Під час війни, підлітком, працював у радгоспі – водив коня, який крутив молотарку. Захопившись морською романтикою під впливом дядька-моряка, спробував вступити у Ленінградське військово-морське училище. Однак курсантом «мореходки» стати не вдалося, не пройшов медкомісію по зору. Повернувшись додому, рік працював вихователем у дитячому будинку, в рідному селі.

Читайте також: Працівники психіатричної лікарні два місяці не отримують зарплати.

А у 46-ому із групою друзів поїхав до далекого й невідомого міста на західній околиці Союзу. Вирішив вступати на юридичний факультет Львівського університету імені Івана Франка. Та вже у приймальній комісії змінив свій намір.

Коли, у 1950 році, перші випускники Львівського інституту фізкультури з новенькими дипломами розлетілися по країні, Євгеній Шишкін отримав направлення до Володимира-Волинського, у педагогічне училище фізвиховання (тепер педколедж). Спершу лише викладав фізкультуру, згодом майже два роки працював директором.

Район.Володимир-Волинський висловлює співчуття рідним та близьким.