Від коронавірусу помер відомий українець (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.86 € 31.70
Від коронавірусу помер відомий українець (Фото)

Світла пам'ять!

epa08530726 Medical staff carries the body of a deceased from COVID-19 near a day hospital in Bishkek, Kyrgyzstan, 06 July 2020. In connection with the increase of the number of patients with COVID-19, new day hospitals were opened in Bishkek. People with acute respiratory viral infections and pneumonia can receive consultations, injections and droppers here. EPA/IGOR KOVALENKO

Фото mediazona.ca.

Від коронавірусу помер відомий українець (Фото)

Ігор Скочиляс – визначний дослідник церковної культури та східного християнства в Україні

В неділю у Львові від ускладнень коронавірусної хвороби помер 53-річний професор Українського католицького університету, відомий історик, знаний дослідник церковної культури та східного християнства в Україні Ігор Скочиляс, передає УНІАН.

Відійшов у вічність професор Ігор Скочиляс, доктор історичних наук, завідувач кафедри історії Гуманітарного факультету Українського католицького університету, керівник Центру релігійної культури, ініціатор і натхненник дослідницької програми «Київське християнство».

Про це повідомляє прес-служба Українського католицького університету в Facebook.

«З глибоким сумом повідомляємо, що через ускладнення перебігу коронавірусного захворювання передчасно відійшов у вічність професор Ігор Скочиляс, доктор історичних наук, завідувач кафедри історії Гуманітарного факультету Українського католицького університету, керівник Центру релігійної культури, ініціатор і натхненник дослідницької програми «Київське християнство», – йдеться у повідомленні.

Читайте також: Від коронавірусу померла медсестра ковельської лікарні.

В університеті зазначили, що «це непоправна втрата для всіх, хто знав Ігоря – хто працював разом з ним в історичному архіві, хто був слухачем його лекцій і семінарів, хто допомагав у дослідницьких проектах, хто стояв поруч з ним на барикадах Революції гідності і відстоював принципи гідного життя, хто молився разом з ним у храмах і на майданах».

Відомо, що він тривалий час перебував у лікарні, куди потрапив після зараження коронавірусом, перебував у реанімації у важкому стані.