Уряд Зеленського вводить українців в оману, рапортуючи про плани вакцинувати 20% громадян – заява партії «ЄС» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.05 € 31.85
Уряд Зеленського вводить українців в оману, рапортуючи про плани вакцинувати 20% громадян – заява партії «ЄС»

«Європейська Солідарність» застерігає владу від нецільового використання коштів.

Фото ЄС.

Уряд Зеленського вводить українців в оману, рапортуючи про плани вакцинувати 20% громадян – заява партії «ЄС»

На сьогодні влада уклала контракт на постачання такої кількості доз, якої вистачить для вакцинації лише 2,1 мільйонів українців, тобто близько 5% населення держави

 В той час як країни Європейського Союзу планують вакцинувати 70-80% своїх громадян, адже лише в такому випадку вакцинація буде ефективною.

«Європейська Солідарність» вимагає від влади не брехати українцям і негайно забезпечити можливості безкоштовного вакцинування, відповідно до стандартів, які існують в провідних країнах світу.

В рамках міжнародної допомоги від Європейського Союзу Україна отримує 600 мільйонів євро.

В рамках міжнародної допомоги від Європейського Союзу Україна отримує 600 мільйонів євро. Ці кошти мають бути витрачені на боротьбу з пандемією, і їх вистачить для безкоштовного щеплення всіх громадян України вакциною від кращих світових виробників.

Але влада провалила й процес логістичної підготовки країни – а це транспортування вакцин при низьких температурах, склади для зберігання, спеціально обладнані приміщення для щеплень і навчений персонал.

«Європейська Солідарність» застерігає владу від нецільового використання коштів і закатування в асфальт грошей, які мають рятувати українців від пандемії. Ми вимагаємо забезпечити укладення контрактів на постачання вакцин за рахунок коштів міжнародної допомоги від Європейського Союзу та інших партнерів, а також розпочати масштабну організаційно-логістичну підготовку. Адже кожен день зволікання – це злочинні експерименти над життям і здоров’ям українців.