Курси НБУ $ 29.25 € 30.53
Волинський університет – 25-й у рейтингу впливовості закладів вищої освіти України

ВНУ.

Фото з сайту вишу.

Волинський університет – 25-й у рейтингу впливовості закладів вищої освіти України

Міжнародне визнання

Волинський національний університеті імені Лесі Українки – на 25 місці у світовому рейтингу впливовості з-поміж 249 закладів вищої освіти України за версією Academic Influence.  

Про це йдеться на сайті вишу.

Рейтинг впливовості ЗВО формується за спеціально розробленою інноваційною та неупередженою технологією ранжування InfluenceRanking, яка висвітлює досягнення провідних установ і науковців у всьому світі. Згідно з InfluenceRanking вища освіта – це ідеї та люди, які їх просувають. Отже, впливовість університету оцінюється через гідних уваги людей, які працюють у ньому і зробили значний внесок у певній галузі.  

Для рейтингу закладів вищої освіти найкращий університет – той, що має потужні прогресивні кафедри, відомих учених і випускників.

Читати також: Лесиному вишу повернули назву «Волинський національний університет імені Лесі Українки» (Відео)

Технологія визначає людей та установи на основі записів про них в Інтернеті на 15 різних мовах; аналізує сукупність наукових й академічних цитат із баз даних, зокрема з вікіпедії та Crossref; здійснює оцінку посилань й іншу семантичну інформацію, що міститься в цих базах даних, і порівнює її з іншими джерелами інформації – періодичними виданнями, журналами та глобальними ЗМІ.  

Отже, для рейтингу закладів вищої освіти найкращий університет – той, що має потужні прогресивні кафедри, відомих учених і випускників.

 

 

 

Джерело: Сайт університету імені Лесі Українки
Telegram Channel