Курси НБУ $ 29.25 € 30.53
У школах хочуть запровадити урок «Луцькознавства»

Про Луцьк вчитимуть в школі.

Фото ІА Волинські новини.

У школах хочуть запровадити урок «Луцькознавства»

У планах ціла низка заходів, як зробити Луцьк туристично привабливішим

У школах міста Луцька планують запровадити до програми викладання курс «Луцькознавства».

Про це йшлося 21 грудня під час позачергового засідання виконавчого комітету Луцької міської ради, повідомляє ІА Волинські новини.

Піл час розгляду проєкту Програми розвитку туризму Луцької міської територіальної громади на 2021–2022 роки, керівниця управління туризму та промоції міста Катерина Теліпська розповіла, що зараз напрацьовується програма, яка спеціалізуватиметься на викладанні луцькознавства.

«Ще на початку цього карантинного року ми спілкувалися з управлінням освіти про можливість введення цього предмету у шкільну програму. Чи це буде в рамках позашкільної освіти, чи додатковий факультатив – це ще будемо обговорювати. Звісно, потрібно буде зустрічатися з усіма директорами шкіл. Але програма частково вже напрацьована», – сказала вона.

Член виконкому Олег Іванюк звернув увагу, що для підсилення програми доцільно, аби уроки проводили члени туристичної ради.

«Потрібно, щоб члени цієї ради туризму провели перший урок в усіх школах одночасно. Тоді це надасть ефекту та відгуку», – сказав він.

У цілому на Програму розвитку туризму Луцької міської територіальної громади на 2021–2022 роки потрібно 7,24 мільйона гривень. Ці кошти потрібні для забезпечення сталого розвитку туристичної галузі.

Читати також: У Луцьку поселились два нових кликуни

Серед заходів програми – створення туристичної ради при управлінні туризму та промоції міста, проведення маркетингових досліджень та моніторингу туристичних потоків, розробка та сприяння у впровадженні шкільної програми курсу «Луцькознавство», промоція 150-ї річниці від дня народження Лесі Українки, створення відеоконтенту, проведення в Луцьку літературної майстерні за участю популярних авторів, організація та проведення престурів, презентацій для вітчизняних та закордонних ЗМІ, блогерів, фамтурів для туристичних операторів, промоція З'їзду європейських монархів 1429 року в Луцьку як брендоутворюючої події для Луцької міської територіальної громади, проведення фестивалю «Князівський бенкет», організація та проведення туристичних форумів, презентацій, конференцій, круглих столів, майстер-класів, лекцій, створення креативних туристичних продуктів тощо.

Читати також: Січневий локдаун: як він вплине на навчання школярів

Джерело: ІА Волинські новини.
Telegram Channel