Зловили на гарячому: науковець пояснив, як у Зеленського прекручують факти та брешуть - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.05 € 31.85
Зловили на гарячому: науковець пояснив, як у Зеленського прекручують факти та брешуть

Не треба на біле казати чорне, пане президенте.

Фото Тверезий погляд.

Зловили на гарячому: науковець пояснив, як у Зеленського прекручують факти та брешуть

В Офісі Зеленського знають, як з 10,5% зробити усі 93%

Про безсоромні маніпуляції ОП у своєму блозі на «Українській правді» розповів професор НаУКМА, науковий директор Фонду «Демократичні ініціативи» Олексій Гарань: «21 грудня Фонд «Демократичні ініціативи»  ім. І.Кучеріва представив результати загальнонаціонального підсумкового опитування, проведеного спільно з Київським міжнародним інститутом соціології.
А 23 грудня комунікаційники Офісу Президента, посилаючись на наше з КМІСом опитування, зробили цілу «новину»: «Президентська ініціатива «Велике будівництво» стала позитивною подією 2020 року», - зазначив науковець. - Мовляв, «згідно з опитуванням, такої думки дотримується переважна більшість респондентів (93%)». Насправді цю ініціативу відзначило лише 11,3% (!) опитаних. А от вже з цих 11,3% позитивно її оцінили 93%, - каже Гарань. - Нехитра математика дає: 11,3% х 93% = 10,5%.
10,5% це все-таки не 93%, як написали панове з ОПУ! Але новина пішла гуляти по Інтернет-сайтах і соцмережах». 

Олексій Гарань.
Олексій Гарань.

 Олексій Гарань закликав людей Зеленського виправити повідомлення і написати правду, адже «попереду Різдво і Новий рік, а не 1 квітня».

А також запропонував «спеціалістам» з президентського офісу навчити їх «цитувати соціологічні дані коректно». «Ми готові провести такий тренінг безкоштовно і в зручний для всіх час», - заявив Гарань.

Читайте також Зеленський втрачає підтримку виборців, рейтинг Порошенка росте – соціологія Центру Разумкова.

Джерело: УП.