Зеленський повернув у владу поплічників Януковича – Порошенко про річницю побиття Тетяни Чорновол - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.19 € 32.29
Зеленський повернув у владу поплічників Януковича – Порошенко про річницю побиття Тетяни Чорновол

«Вбивали її, а не вона, як це зараз намагається видати «Феміда» 95-го кварталу».

Фото ЄС.

Зеленський повернув у владу поплічників Януковича – Порошенко про річницю побиття Тетяни Чорновол

У ніч з 24 на 25 грудня 2013 року була жорсткого побита журналістка, активістка Євромайдану Тетяна Чорновол, проти якої сьогодні фабрикують кримінальну справу

Про це пише у Facebook п’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко. Він наголошує, що поплічники Януковича повертаються у владу і чинять розправу над учасниками Революції гідності.

Читайте також Зловили на гарячому: науковець пояснив, як у Зеленського прекручують факти та брешуть.

«Cім років тому у ніч з 24 на 25 грудня посіпаки Януковича звіряче побили Тетяну Чорновол. Вона дивом залишилася живою. Вбивали її, а не вона, як це зараз намагається видати «Феміда» 95-го кварталу», – пише Порошенко.

Це він повернув на владні посади одіозних людей Януковича, які зараз мстяться і чинять розправу над героями Майдану. Це він на вимогу Путіна зняв з лави підсудних беркутів, які розстрілювали героїв.

«Пам’ятаєте огидний і нелюдський жарт, чи можна видобувати електрику, якщо протестувальників у вовняному одязі бити ебонітовими паличками. Зеленський і досі не знайшов у собі мужності вибачитися за цю мерзоту перед учасниками Революції гідності. Це він повернув на владні посади одіозних людей Януковича, які зараз мстяться і чинять розправу над героями Майдану. Це він на вимогу Путіна зняв з лави підсудних беркутів, які розстрілювали героїв», – нагадав п’ятий Президент.

«Я захоплююся силою духу Тетяни — вона завжди була і нині є людиною мужньою і незламною. У ту жахливу ніч вона вижила, вистояла і, всупереч планам злочинців, продовжила боротьбу за правду. А правда обов’язково переможе!», – наголошує Порошенко.

Джерело: Євросолідарність.