На емоціях втопила немовля у ванній: у Луцьку жінка вбила новонароджену дитину (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.19 € 32.29
На емоціях втопила немовля у ванній: у Луцьку жінка вбила новонароджену дитину (Фото)

Суд призначив їй покарання у виді двох років позбавлення волі.

Фото Pixabay.

На емоціях втопила немовля у ванній: у Луцьку жінка вбила новонароджену дитину (Фото)

У суді вона визнала свою вину та просила суворо її не карати

В обласному центрі Волині судили жінку, яка вбила свою новонароджену дитину, втопивши її у ванній. Суд призначив їй два роки умовного покарання.

Про це стало відомо з вироку Луцького міськрайонного суду Волинської області.

Нагадаємо, що 26-річна лучанка, яка ходила містом з мертвим немовлям в пакеті, переконувала, що дитя було мертвонароджене.

Відразу після пологів на ґрунті емоційної напруги, викликаної самими пологами та психічними та фізіологічними процесами, жінка помістила немовля у ванну з водою, що призвело до утоплення новонародженого.

Проте у суді з’ясували, що 16 жовтня обвинувачена, будучи вдома, відчула, що народжує, та направилася до ванної кімнати. Через пів години жінка народила здорового хлопчика вагою 3 кілограми 400 грамів та довжиною тіла 57 см.

Читайте також: Несподівано помер учень сьомого класу.

Однак відразу після пологів на ґрунті емоційної напруги, викликаної самими пологами та психічними та фізіологічними процесами, жінка помістила немовля у ванну з водою, що призвело до утоплення новонародженого. Відзначимо, що потерпіла не одружена та має на утриманні двох дітей..

Тож суд призначив їй покарання у виді двох років позбавлення волі, змінивши на два роки умовного.

Суд призначив їй покарання у виді двох років позбавлення волі.