Викрили 24-річну сутенерку, яка організовувала інтимні зустрічі на Волині та Рівненщині - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.19 € 32.29
Викрили 24-річну сутенерку, яка організовувала інтимні зустрічі на Волині та Рівненщині

Затрималки сутенерку.

Фото поліції Волині.

Викрили 24-річну сутенерку, яка організовувала інтимні зустрічі на Волині та Рівненщині

Жінка налагодила схему організації проституції і отримувала від цього прибуток. Нині її протиправну діяльність припинено

Майже півроку працівники відділу боротьби зі злочинами пов’язаними із торгівлею людьми збирали доказову базу проти зловмисниці.

Уже встановлено, що 24-річна мешканка Рівненської області причетна до неодноразового забезпечення займання проституцією жінками на території Волинської та Рівненської областей. Вона організовувала зустрічі жінок із потенційними клієнтами у приміщеннях місцевих готелів, за це отримувала немалі кошти. 

Відомо також, що одна із дівчат, яка була причетна до заняття проституцією, є неповнолітньою.  

Одна із дівчат, яка була причктна до заняття проституцією, є неповнолітньою.  

У фігурантки справи поліцейські провели три санкціоновані обшуки, два з яких за місцем проживання, один – в автомобілі, що використовувався для осіб, які надавали оплатні сексуальні послуги. Вилучено пневматичну зброю, мобільні телефони, банківські картки та грошові кошти, отримані від незаконної діяльності.

 Зловмисниці оголошено про підозру у вчинені декількох кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2, ч. 3 ст. 303 (Сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією) Кримінального кодексу України. Вирішується питання про обрання підозрюваній запобіжного заходу. Слідство триває.

 

 

 

Джерело: Поліція Волинської області