70-річний «посланець Бога» прийшов у церкву і почав все трощити (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.19 € 32.29
70-річний «посланець Бога» прийшов у церкву і почав все трощити (Відео)

Дебошира затримали правоохоронці.

Фото РП.

70-річний «посланець Бога» прийшов у церкву і почав все трощити (Відео)

Пенсіонер вчинив погром у Свято-Благовіщенському храмі РПЦвУ в Дніпрі

Чоловік, який назвався «посланцем Бога», вчинив погром у Свято-Благовіщенському храмі РПЦвУ в Дніпрі. Про це повідомляє РП з посиланням на «Дніпро вечірнє».

Поперевертав свічники, аналой, кидав на підлогу ікони і погрожував людям, що були в храмі.

До церкви зайшов пенсіонер, взяв у руку натільний хрестик і став вигукувати, що він посланець Бога. Потім поперевертав свічники, аналой, кидав на підлогу ікони і погрожував людям, що були в храмі. Про це повідомив настоятель храму протоієрей Василь Синюк.

Свічниця викликала працівників охоронної фірми, які зупинили дебошира. Потім викликали поліцію. Хуліганові наділи наручники. Поліцейські встановили, що чоловікові 70 років, він приїхав із селища Ювілейного. Встановлено також, що раніше він зареєстрував рушницю і пістолет, але при собі зброї не мав, стверджує, що на обліку в психіатра не перебував.

Читайте також: Великі українські святині контролює агресор, – предстоятель ПЦУ Епіфаній.

Цього неадекватного чоловіка в нас раніше ніхто не бачив, – зазначив настоятель. – На щастя, збитки не значні. Він скинув на підлогу три ікони, на одній розбилося скло, у двох пошкоджений кивот».