Випускникам будуть видавати грошові премії за успіхи на ЗНО: скільки та які умови - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.00 € 32.71
Випускникам будуть видавати грошові премії за успіхи на ЗНО: скільки та які умови

Премії за ЗНО.

Фото Слово і Діло.

Випускникам будуть видавати грошові премії за успіхи на ЗНО: скільки та які умови

Премії призначатимуться відповідно до результатів ЗНО учасників, які набрали 200 балів із двох і більше навчальних предметів

Кабінет міністрів 28 грудня схвалив проект указу президента України про премію учасникам зовнішнього незалежного оцінювання, які здобули повну загальну середню освіту та отримали максимальну кількість балів за результатами ЗНО.
 

Як повідомляє прес-служба Міносвіти, проектом документа передбачається заснування 20 щорічних премій, які виплачуватимуться одноразово. Кожна премія становитиме 5 тис. гривень.

Відповідно до регламенту уряду, проект указу буде переданий на підпис президенту.

В Україні заснували щорічну премію в 5 тисяч гривень учасникам ЗНО з найвищими результатами. Відповідний проєкт указу президента схвалив Кабмін.

Коментуючи необхідність запровадження щорічної премії учасникам ЗНО з найвищим результатом, міністр освіти і науки Сергій Шкарлет наголосив, що необхідно заохочувати та матеріально підтримувати обдарованих учнів, які своїми досягненнями у навчанні сприяють підвищенню авторитету України на міжнародній арені та засвідчують високий рівень її освіти.

Премії призначатимуться відповідно до результатів ЗНО учасників, які набрали 200 балів із двох і більше навчальних предметів.

 

Джерело: УНІАН