На Рівненщині оштрафують батьків 12-річного недоростка, який понищив «мотоцикл» у відпочинковій зоні «Острівок» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.19 € 32.29
На Рівненщині оштрафують батьків 12-річного недоростка, який понищив «мотоцикл» у відпочинковій зоні «Острівок»

Як же ж так?!

Ілюстрація news.dtkt.ua

На Рівненщині оштрафують батьків 12-річного недоростка, який понищив «мотоцикл» у відпочинковій зоні «Острівок»

Враховуючи те, що хуліган не досяг віку, з якого настає адміністративна відповідальність, її за нього понесуть батьки

За результати моніторингу мережі Інтернет поліцейські 28 грудня виявили відео, на якому двоє підлітків пошкодили дерев’яну конструкцію у відпочинковій зоні «Острівок» у Дубні.  Працівники ювенальної служби місцевого відділу поліції оперативно встановили особи порушників, повідомляє Відділ комунікації поліції Рівненської області.

Ними виявилися двоє хлопців: 12-ти та 15-років. Обоє навчаються у школі, щоправда в різних навчальних закладах. Оскільки мешкають неподалік один від одного, часто проводять разом вільний час. 

Ними виявилися двоє хлопців: 12-ти та 15-років.

25 грудня підлітки, катаючись на велосипедах, заїхали на «Острівок», де молодший із них почав шарпати та копати ногами дерев’яний мотоцикл, змайстрований волонтерами. Старший намагався втихомирити його, однак, той не слухав. Розбишака зупинився лише тоді, коли відламав кілька елементів цього виробу.

Поліцейським хлопець не зміг пояснити своєї поведінки. Разом із тим його батьки запевняють, що раніше не спостерігали за своїм сином подібної агресії. 

Враховуючи те, що хуліган не досяг віку, з якого настає адміністративна відповідальність, її за нього понесуть батьки. Відносно матері 12-річного порушника поліцейські склали адміністративний протокол за частиною 1 статті 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення (невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей). Також батьки пообіцяли полагодити пошкоджений «мотоцикл». 

Із старшим із учасників цієї події ювенальні поліцейські провели профілактичну бесіду.