Петро Порошенко: Після виборів у вересні 2021 року в Росії можуть початися процеси, подібні до білоруських, і Україна має бути до цього готова - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.27 € 32.60
Петро Порошенко: Після виборів у вересні 2021 року в Росії можуть початися процеси, подібні до білоруських, і Україна має бути до цього готова

Наш час неодмінно настане!

Фото eurosolidarity.org

Петро Порошенко: Після виборів у вересні 2021 року в Росії можуть початися процеси, подібні до білоруських, і Україна має бути до цього готова

Про це п’ятий Президент заявив в інтерв’ю на «5 каналі»

Вибори до Держдуми Російської Федерації, які призначені на вересень 2021 року, можуть спричинити суспільні процеси, подібні до білоруських. Україна має бути готовою до будь-якого розвитку подій – про це п’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко заявив в інтерв’ю на «5 каналі», інформує eurosolidarity.org.

«У вересні будуть проходити вибори у Державну Думу Російської Федерації. Я не кажу, що Путін і його «Єдина Росія» програють ці вибори. Я думаю, що він набере 50+. Але результат цей буде такий самий, як результат виборів Лукашенка в Білорусі. Ви малюйте собі будь-які цифри, але народ в ці цифри не вірить і ніколи не підтримає цю позицію», – прогнозує Порошенко. 

Я думаю, що він набере 50+. Але результат цей буде такий самий, як результат виборів Лукашенка в Білорусі. Ви малюйте собі будь-які цифри, але народ в ці цифри не вірить і ніколи не підтримає цю позицію.

«Що в Росії відбудеться після вересня, я не берусь сьогодні сказати, особливо після цих жахливих розслідувань Навального, який на весь світ оприлюднив доказову причетність до вбивства вищого керівництва ФСБ Росії і, можливо, вищого керівництва держави. Я не виключаю, що у вересні в Росії почнуться після виборів певні процеси», – наголошує Порошенко. 

«Дуже важливо, щоб Україна зустріла вересень об’єднаною, сильною, із сильними Збройними Силами. Щоб у нас була абсолютно чітка стратегія, що нам робити на Донбасі. Я впевнений, що питання миротворців дасть нам можливість повернути Донбас 2021-го року. Дуже важливо, щоб ми ефективно діяли по Криму – це наш шанс», – переконаний лідер «Європейської Солідарності».