Коли в Україну прийдуть морози до мінус 15° - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.31 € 32.47
Коли в Україну прийдуть морози до мінус 15°

Морози прийдуть, але ненадовго.

Фото Pixabay.

Коли в Україну прийдуть морози до мінус 15°

На початку січня 2021 року погода в Україні буде по-весняному теплою, а похолодання з морозами до нас прийде на Різдво, але більше, ніж на тиждень, не затримається

Похолодання буде суттєвим із нічними морозами до мінус 10-15°.

Про це повідомив начальник відділу метеопрогнозів Укргідрометцентру Владислав Білик, передає ТСН.ua.

На Різдво погода погіршиться, від 9-10 січня буде вторгнення холодного повітря, яке затримається орієнтовно на тиждень. Вночі температура опускатиметься до 10-15° морозу.

 

«На Різдво погода погіршиться, від 9-10 січня буде вторгнення холодного повітря, яке затримається орієнтовно на тиждень. Вночі температура опускатиметься до 10-15° морозу», — поділився прогнозом Владислав Білик. 

Загалом же синоптики прогнозують теплий січень.

Доволі високу температуру в першому місяці року передбачив і народний синоптик з Волині.

У січні 2021 року середня місячна температура в Україні очікується 0-4 градусів морозу, у південній частині місцями 1-3 градусів тепла. Це на 2-2,5 градусів вище середніх багаторічних значень.

Відповідний прогноз розміщений на сайті Укргідрометцентру.

За прогнозом синоптиків, місячна кількість опадів очікується 27-58 мм, в Карпатах місцями до 75 мм, в горах Криму до 122 мм, що в межах середніх багаторічних значень.

Дані багаторічних спостережень свідчать, що у січні середня місячна температура повітря в Україні складає 1-6 градусів морозу, у східних, Сумській та Чернігівській областях, місцями на Полтавщині та в Карпатах 7-8 градусів морозу.

Абсолютний мінімум температури повітря становить 23-37 градусів морозу, в Карпатах, окремих районах Харківської, Дніпропетровської, Київської та Сумської областей 38-39,8 градусів морозу, в Черкаській та Луганській областях місцями 40-42 градусів морозу, на узбережжі Криму 13-22 градусів морозу.