Курси НБУ $ 29.25 € 29.81
Ковельські волонтери повезли подарунки бійцям 14-ї бригади

Фото зі сторінки Ковельської міської ради у Facebook.

Ковельські волонтери повезли подарунки бійцям 14-ї бригади

Працівники виконкому за власні кошти, яких зібрали 16 тисяч гривень, придбали смаколики для солдатів

Влонтери повезли бійцям 14 бригади гостинці з Ковеля. Про смаколики для солдатів за ініціативи міського голови Ігоря Чайки подбали і працівники виконавчого комітету, інформує Ковельська міська рада.

Завтра уже в обід планують бути у бригаді.

Від колективу лісгоспу веземо наш волинський березовий сік. Допомогу також передадуть і представники міськрайонного Товариства Червого Хреста та міської організації ВО «Свобода».

– Приємно, що працівники міської ради організували такі чудові гостинці. Від колективу лісгоспу веземо наш волинський березовий сік. Допомогу також передадуть і представники міськрайонного Товариства Червого Хреста та міської організації ВО «Свобода», – розповів один з волонтерів, депутат міської ради Валерій Черняков.


Фрукти придбали працівники виконкому.
 

Працівники виконкому вирішили, що до святкового столу добре підійдуть різноманітні смаколики. За власні кошти, яких зібрали 16 тисяч гривень, придбали лимони, яблука, мандарини, банани, каву, чай, печиво, цукерки. Хорошу справу підтримали і підприємці Наталія Фалько та Світлана Оксенюк.

- Можна собі лиш уявити, як наші земляки там сумують за рідним, своїми домівками. І велике значення має моральна підтримка солдатів. Вона додає їм оптимізму, віри в себе. Думаю, вони зрадіють навіть більше тому, що ми про них пам’ятаємо, ніж самим гостинцям, - зазначив міський голова Ігор Чайка. - Спасибі усім, хто відгукнувся, допоміг зібрати провіант, нашим депутатам Валерію Чернякову та Ігорю Пінісу, які доставлять його військовим. Перемога на всіх буде одна, і йти до неї ми повинні разом. Тож щирі вітання усім воїнам від нашої ковельської громади. Веселих і спокійних їм свят.

Лісівники передали на фронт березовий сік.

 
Telegram Channel