30-річний чоловік так напився на свята, що аж... змінив ім'я - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.46 € 32.79
30-річний чоловік так напився на свята, що аж... змінив ім'я

Таким кроком була незадоволена мама хлопця, а от друзі підтримали його.

Фото hromadske.ua.

30-річний чоловік так напився на свята, що аж... змінив ім'я

Британець Томас Дод обожнює канадську співачку Селін Діон. На Різдво він напідпитку переглядав її концерт і вирішив офіційно змінити власне ім'я на Селін Діон

30-річний Томас сказав, що «дещо одержимий» співачкою та не збирається це приховувати. Під час локдауну він дивився багато її концертів по телевізору, Різдво він теж вирішив провести з концертом Діон.

«Я пам'ятаю, що дивився один із концертів, і в мене з'явилася чудова ідея, хоча я був трохи п'яний», — розповідає про ідею змінити ім'я Томас.

Про це він розповів місцевому виданню The Birmingham Mail, пише Громадське.

Я пам'ятаю, що дивився один із концертів, і в мене з'явилася чудова ідея, хоча я був трохи п'яний.

Читайте також: «Руслан»: дівчина набила на все обличчя ім'я свого хлопця (Фото).

Тоді він подав онлайн-заяву на зміну імені й прізвища та заплатив за це 89 фунтів стерлінгів (приблизно 3500 грн). Через декілька днів хлопець отримав лист із підтвердженням зміни імені.

Тепер він непокоїться, як сказати відділу кадрів на роботі про зміну імені та попросити змінити підпис у робочій пошті. Також Томас каже, що турбується про те, щоб не потрапити до поліції через свій учинок.

Спочатку таким кроком була незадоволена мама хлопця, а от друзі підтримали його. Поки що Томас не планує повертати своє старе ім'я. Він сподівається, що його витівка розвеселить людей, які «пережили непростий рік».

New York Post британець розповів, що хвилюється не лише через бесіду з відділом кадрів, а й через те, що переїхав у маленьке село, де не знає більшості людей: «Це буде викликати шок, коли я казатиму їм своє ім'я».